בין כרם לגן, בנופי בראשית בכוכב השחר הקמנו את נגריית אומנות בעץ.
נגריה משפחתית מיוחדת המתמחה בייצור ואספקת ערכות נגרות לילדים. 

המוצרים מיוצרים אצלנו בנגריה בהרבה אהבה, חשיבה ותשומת לב לפרטים הקטנים ולהעצמת הילד. הערכות מפתחות בילד את הדיוק, התכנון והיצירתיות. הן חושפות את הילד לחומרים שונים ונותנות לו הרבה סיפוק והכרה בערך העצמי שלו. למוצרים מצורפים הוראות שמרגילות את הילד לסדר, דיוק, סבלנות ומאפשרות לו חוויית הצלחה.

מגוון המוצרים שלנו נרחב ונותן מענה לפעילויות מגוונות בהתאם לגיל, ליצירתיות ולמגבלות התקציב.

אז איך הכל התחיל?

האהבה לעצים ניטעה בי כבר בילדותי. בנעורי הקמתי לי בית מלאכה קטן,
במרפסת בית הורי ושם בניתי מוצרים שימושיים מעץ.

לאחר נישואי עברתי עם אשתי לכוכב השחר. שם גידלתי מטעים וכרמי יין  ובמקביל לעיסוק בחקלאות ניהלתי נגריה בה יצרתי ריהוט ביתי איכותי.

כאבא לתשעה וסבא לנכדים (כן ירבו), אני מכיר היטב את חדוות היצירה ואת הערך המיוחד של עיבוד כפיסי עץ וחיבורם יחד למוצר שימושי.

כשילדיי היו צעירים הם נהנו לבוא אלי לנגריה ולהרכיב משאריות העץ קופסאות, חרבות, מסגרות וכל מה שצלחה ידם לבנות.

בעקבות בקשות של מורים למלאכה ומדריכים בחוגי נגרות לחתוך להם עצים בגדלים שונים כדי שיוכלו לבנות עם התלמידים מוצרים  מעץ, נחשפתי לנישה המיוחדת של ייצור ערכות לבנייה עצמית ונשאבתי לתוכה בשמחה.

אני עוסק בתחום זה קרוב ל20 שנה ובמשך השנים אספתי רעיונות, פיתחתי דגמים חדשים ושילבתי רכיבי אלקטרוניקה ומדע שנועדו להעשיר את עולם הידע של הילדים  ולהעניק להם את חדוות היצירה ואת תחושת ההצלחה.

כל מוצר אצלינו זוכה למלוא תשומת הלב. 

מן המפורסמות היא ההקפדה על איכות העץ וההנחיות המדוייקות המצורפות לערכות. אנו כל הזמן מתפתחים, קשובים לבקשות  מיוחדות ולרעיונות שלכם, הלקוחות הנאמנים שלנו, ומשתדלים ליישמם בצורה הטובה ביותר.

שלכם,
יוסי